Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Kryesisht vranësira me reshje të kohëpaskohshme shiu, (dhe mbi 20 l/m²), të ndjekura me bubullima sidomos në pjesët perëndimore dhe jugore të vendit. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare, erë herë pas here e fortë nga drejtimi juglindor.

Në Shkup vranësira me reshje të kohëpaskohshme shiu, herë pas here të rrëmbyeshëm dhe të shoqëruar me bubullima. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare jugore.

DPH

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë