Bashke

Deputetët e VETËVENDOSJES në përkrahje të VLEN në Shkup

Deputetët e Lëvizjes VETËVENDOSJE,
Nijazi Isaku, Besim Muzaqi dhe Milazim Salijaj, kanë takuar sot strukturat e Koalicionit VLEN në Shkup duke dhënë në këtë mënyrë edhe përkrahjen e fuqishme ndaj VLEN.

Në takimet e sotme deputetë nga Kosova dhe strukturat e VLEN në Shkup këmbyen edhe përvojat e tyre që kanë për qëllimin thellimin e fitores dhe sjelljen e ndryshimit që nisi në Kosovë e vazhdoi në Preshevë dhe tanimë po vjen edhe në Maqedoninë e Veriut.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë