Bashke

Kasami, Limani e Valbona takime me qytetarët në Kërçovë

Lideri i Lëvizjes BESA Bilall Kasami së bashku me kandidatët Fatmir Limanin dhe Valbona Adili Eminin sot kanë takuar qytetarë në Kërçovë.

“Bashkë me kandidatët Fatmir Limanin dhe Valbona Adili Eminin takuam qytetarë në Kërçovë, të cilëve u prezantuam Planin 2030 VLEN, i cili pas 8 majit do të shndërrohet në program qeverisës. Qytetarët e Kërçovës mezi presin NDRYSHIMIN që po vjen, duke përkrahur fuqishëm opsionin VLEN!”, ka shkruar Kasami. (INA)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë