Bashke

EURO 2024: Sonte zhvillohen gjysmëfinalet e “Play-Off” për tri vendet e fundit për Evropian

12 Kombëtare sonte zhvillojnë ndeshjet e play-offit, për t’i siguruar tri vendet e fundit në Euro 2024 që mbahet në Gjermani gjatë këtij viti.

Ndeshje tejet interesante do të shohim në “gjysmëfinalet” e play-offit dhe vëmendja më e madhe pritet të jetë në ndeshjen mes Bosnjës dhe Ukrainës, shkruan Indeksonline

Takim interesant pritet të jetë edhe ajo mes Uellsit dhe Finlandës, kurse Polonia luan ndaj Estonisë.

Kujtojmë që shtetet që kalojnë këtë raund, luajnë “finalet” për t’i zënë vendet e fundit në Euro 2024.

Të gjitha ndeshjet janë këto:

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë