Bashke

Fetai i drejtohet Ademit: Se ke çel gojë në kurrë për Rexhailin e vrarë në burg, kojshiun tënd

Në debatin politik në Click Plus, Arben Fetai përmend rastin e Rexhail Qerimit, kojshiut të Arbër Ademit, i cili vdiq në burg i pafajshëm për rastin “Alfa”.

Fetai i tha Arbër Ademit se asnjëherë nuk bëri asgjë për këtë rast dhe as që e ka përmendur.

” Se kam ni kurrë që ka folur për Rexhail Qerimin nga rasti Alfa, kojshiun e tij, i vdekur në burg. Nuk shembull më qartë vazaliteti. 11 vite qeverisje, asnjë herë se keni cel gojën, dy mandate ju ka mbajtur si kukulla aty”, u shpreh Fetai.(INA)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë