Bashke

Izet Mexhiti takoi artistët në Akuaduktin e Shkupit

Sot, Kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti dhe njëherit bartës i Listës për deputetë nga Koalicioni VLEN në njësinë e parë zgjedhore në Akuaduktin e Shkupit zhvilloi takim me artistë, të cilët ndër vite kanë dhënë kontribut të madh në sferën e artit dhe të kulturës sonë.

Ai me këtë rast potencoi se ia Vlen që të japim maksimumin në mbështetje të artistëve tanë duke investuar në vazhdimësi në sferat kulturore, prioritet që zhvillon shoqërinë e vendit tonë dhe gjeneratave të reja.

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë