Bashke

Kurti takon kandidatët e VV-së për deputetë në Maqedoni

Kryeministri i Kosovës dhe lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti takoi sot kandidatët e VV-së për deputetë në kuadër të listave të koalicionit VLEN.

“Bashkë me kandidatet nga Maqedonia e Veriut, Nafije Selmanin prej Njësisë Zgjedhore 1 (Shkupi), dhe Medine Ukshinin nga Njësia Zgjedhore 2 (Kumanova), takuam kryetarin dhe kryeministrin Albin Kurti, në Këshillin e Përgjithshëm të LVV.
Mbështetje e fortë dhe frymëzim i pandalshëm për ndryshim!”, ka bërë të ditur kandidati për deputet, Bekim Qoku.(I

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë