Bashke

Kasami: Nuk kemi synim vetëm ta rrëzojmë BDI-në dhe t’i zëvendësojmë ata, por të qeverisim me nder dhe përgjegjësi

Kryetari i Lëvizjes BESA Bilall Kasami sonte në emisionin Click Plus në TV21 ka folur rreth situatës aktuale politike, koalicionit opozitar LEN dhe zgjedhjet e 8 majit.

Kasami ka deklaruar se LEN nuk ka për qëllim vetëm ta rrëzojmë BDI-në nga pushteti dhe të vazhdojmë me të njejtin avaz, por të sjellim ndryshimin dhe të qeverisim me nder dhe përgjegjësi.

Gjithashtu Kasami ka folur edhe për kandidatin e LEN për president, i cili ka thënë se nesër do ta bëjnë publik.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë