Bashke

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot me diell dhe me vranësira të vogla, relativisht i qetë dhe i ngrohtë. Paradite nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -3 deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 9 deri në 17 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, paradite me paraqitje të mjegullës. Temperatura minimale do të ulet në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 9 gradë Celsiusë

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë