Bashke

Ky është parashikimi i motit për sot

Me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi veriperëndimorë.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 12 deri në 19 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 17 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë