Bashke

Lëvizjes Demokratike i bashkangjitet Gylxhane Mehmeti, një eksperte në fushën e ekonomisë!

Lëvizja Demokratike udhëhequr nga Izet Mexhitit çdo ditë me prurje të reja, falë entuziazmit dhe seriozitetit politik Lëvizjes i bashkangjitet edhe një eksperte ekonomike Gylxhane Mehmeti, transmeton bashke.tv.

Postimi i plotë nga Lëvizja Demokratike:

“Lëvizjes Demokratike i bashkangjitet edhe një eksperte në fushën e ekonomisë.

Gylxhane Mehmeti është magjistër e ekonomisë në drejtimin e menaxhmentit, me përvojë shumëvjeçare në profesionin e saj, poashtu e gatshme të jetë pjesë e ndryshimit të madh që po vjen në vendin tonë!

Lëvizja Demokratike është gjithmonë e hapur për të gjitha kuadrot cilësore dhe profesionale.

Vazhdojmë fuqishëm!” – thonë nga Lëvizja Demokratike

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0293oTvkVpZ2E5Ck9ZyfYj12qwSW35DuRRg4gA88YZG8N94jJiwzfsfJz5Hrj6tqCpl&id=100094760417703&mibextid=Nif5oz

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë