Bashke

Mexhiti: Kur BDI është e mirë në votime, shkon me agjendë të gjelbër, kur është e dobët, kthehen në nacionalizëm

Kryetari i Lëvizjes Demokratike dhe ish-kryetari i Komunës së Çairit, Izet Mexhiti, thotë se ka qenë pjesë e anëtarësimit të BDI-së dhe prej aty e di situatën në parti. Sipas tij, “BDI kur del mirë në votime, shkon me agjendë dhe program të gjelbër, por kur kanë rezultate më të dobëta në sondazhe, kthehen në nacionalizëm dhe histori”.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë