Bashke

Mexhiti uron Ramazanin: Muaji që reflekton sakrificën, devotshmërinë, triumfin e së mirës, mposhtjen e koprracisë

Kryetari i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti nëpërmjet një video ka uruar muajin e shenjtë tl Ramazanit.

“Muaji që reflekton sakrificën, devotshmërinë, triumfin e së mirës, mposhtjen e koprracisë, ku falja dhe dashuria ndaj njëri tjetrit është pasqyra më e bukur e mundëshme, ku lidhjet mes farefisit forcohen edhe më shumë”, thotë në urimin e tij.

 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë