Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të dobëta shiu, ndërsa në viset malore me reshje të dëborës. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare, , ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 9 deri në 16 gradë. 

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 14 gradë Celsiusë

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë