Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 17 deri në 25 gradë. 

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 23 gradë Celsiusë. 

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë