Bashke

Protesta para Qendrës Tregtare “Soravia”, LEN vendos lodra në rrugë

Lidhja Europiane për Ndryshim proteston para Qendrës Tregtare “Soravia”. Me këtë rast protestuesit kanë vendosur disa lodra në rrugë.

Për protestën LEN ka njoftuar dhe Ministrinë për Punë të Brendshme (MPB) e cila ka ndërmarr të gjitha veprimet për mbajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë protestës.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë