Bashke

Shaqiri: VLEN ka adresuar kërkesë më 18 prill për tubimin në Tetovë, Fronti Europian para 2-3 ditëve

Rijad Shaqiri nga VLEN thotë se si koalicion më herët e kanë parashtruar në organet kompetente kërkesë për mbajtje të tubimit qendror në sheshin Iliria në Tetovë, përcjell TV21.

“Ne kemi adresuar kërkesën tonë zyrtare në komunën e Tetovës dhe në organet e rendit më 18 prill që të mbajmë tubimin, nga ana e oponentëve tanë ka një kërkesë e cila është e adresuar me sa di unë, para 2-3 ditësh”, tha Rijad Shaqiri.

https://www.facebook.com/watch/?v=395451526698819

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë