Bashke

Taravari: BDI si gjithmonë ka mbijetesë vetëm pushteti

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arbër Taravari thotë se, koalicioni opozitar i ka kushtet e qarta për bashkëqeverisje.

“BDI si gjithmonë ka mbijetesë vetëm pushteti. U pa qartë se pa kushte duan pushtet dhe vasalitet. VLEN ka kushtet e qarta per bashkëqeverisje”, deklaroi Taravari. (INA)

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë