Bashke

VLEN thotë se kishte “tren bullgar në Likovë”, parashtroi ankesë në KSHZ

Ka skaduar afati për dorëzimin e ankesave për rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale. Vetëm një ankesë ka parashtruar koalicioni “VLEN”, të cilët fajësojnë për të ashtuquajturin “treni bullgar” në një vendvotim në komunën e Likovës, përcjell TV21.

Tashmë komisioni ka afat prej 48 orëve për të marrë vendim për parashtresën dhe nëse pala nuk është e kënaqur me rezultatin, mund të paraqesë ankesë në Gjykatën Administrative, e cila gjithashtu ka afat prej 48 orësh për të marrë vendim.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë