Bashke

Mexhiti në Saraj, takon kryefamiljarë dhe ish-ushtarë të UÇK-së

Sonte isha në Saraj ku prezent kishte një numer të madh të kryefamiljarëve dhe ish-ushtarëve të UÇK-sē.

Koordinatori i kësaj dege Muhamet Elmazi na informoi për punët e organizimit të Qendrës së Votimit Saraj, me ç’rast shef shtabi lokal u zgjodh aktivisti i dalluar Fuat Murtezani.

Në periudhën në vijim do të vazhdojmë me aktivitet nëpër gjitha vendbanimet tjera të Komunës Saraj.

NDRYSHIMI PO VJEN, NDRYSHIMI IA VLEN! https://www.facebook.com/share/p/S2uthjFi3cVtdsus/?mibextid=Nif5oz

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë