Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare. Do të fryjë dhe erë e dobët, ndërsa përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Pasdite në disa vende vranësirat do të rriten dhe do të ketë kushte për reshje të dobëta të shiut, ndërsa në male reshje të dëborës. Temperatura minimale do të ulet nga -7 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 7 deri në 15 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dh vranësira të vogla. Do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të ulet në 0, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsiusë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë