Bashke

Profesoresha Myqereme Rusi i bashkangjitet Lëvizjes Demokratike të Izet Mexhitit

Çka do që të them për biografinë profesionale e kombëtare si dhe kontributin e zonjës Myqereme Rusi do të ishte pak dhe e pamjaftushme.

Atë që dua ta theksoj është se takimet si ky sonte, vetëm na japin edhe më shumë elan dhe energji që përfundimisht në vendin tonë të sjellim NDRYSHIMIN E MADH që të gjithë e presin!

Ishte kënaqësi të bashkëbisedojmë me Prof. Myqereme, e cila në të gjitha proceset e rëndësishme kombëtare ishte aty, me qëndrimet e saja të fuqishme, e sonte unë tentova sado pak të marr nga energjia, përvoja dhe atdhedashuria e saj!
NUK DO T’JU ZHGËNJEJMË!
NDRYSHIMI PO VJEN!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid023rivtkoVkC5saaF1YzLRrZZaXZZH9rN6CxKiZZLo9pX3zMUeZ9QvbY7vUbeDxBPhl&id=100044857800537&mibextid=Nif5oz

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë