Bashke

Samsung paralajmëron një paketë përditësime sigurie për telefona

Përdoruesit e Samsung në Evropë tashmë kanë vënë re paketën e përditësimeve e cila përfshin versione të reja për telefonat, dhe rregullon defektet e pajisjeve me Bluetooth.

Një tjetër shqetësim që pritet të rregullohet vjen nga përdoruesit e Samsung DeX të cilët në momentin kur gjenden në mjedis publik pranojnë njoftimet e përdoruesve të tjerë të atij lloj telefoni.

Nuk dihet nëse këto ndryshime ofrojnë masa mbrojtëse kundër djegies së ekranit, të cilat Samsung i premtoi se do të jenë të disponueshme në janar.

Përveç pajisjeve të përmenduara më lart, përditësimet thuhet të arrijnë edhe në modelet Galaxy Z FOLD5, Z Flip5, Z Fold4, Z Flip4, A54, dhe Note20.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por ju mund të tërhiqeni nëse dëshironi. Pranoj Lexo më shumë